Pagina 1 van 1

Audi A2 1.6 FSI 2004 Colour Storm

Geplaatst: 24 jul 2024, 19:16
door Peter_Audi_A2
Wie redt deze mooie Color Storm? In de advertentie wordt aangegeven dat de auto koelwater verliest.
https://www.marktplaats.nl/v/auto-s/aud ... torm-blauw

Re: Audi A2 1.6 FSI 2004 Colour Storm

Geplaatst: 26 jul 2024, 15:00
door Airspeed
Ik ga eens informeren denk ik ;-)

Re: Audi A2 1.6 FSI 2004 Colour Storm

Geplaatst: 26 jul 2024, 15:13
door audiJan
Knappe prijs voor een defecte auto.

Re: Audi A2 1.6 FSI 2004 Colour Storm

Geplaatst: 26 jul 2024, 19:45
door Airspeed
Ik geloof dat ik een A2 erbij heb :joy:

M´n argumentatie voor deze veel te spontane actie is dat ik m´n huidige nu erg veel gebruik (dagelijks 160km) en vroeger of later er (wat groter) onderhoud nodig zal zijn.
Beter vervanging klaar hebben staan :mrgreen:

Ik zal jullie wat deelgenoot maken van de eerste bevindingen (ter vermaeck zeg maar): Er zit een behoorlijke stapel rekeningen bij van (ook al in 2006 in Duitsland nog: Jan Eenink had de voertuig historie uitgedraaid destijds bij verkoop) een zeer regelmatig terugkerend probleem van lekke koelslangen en vervangen koelslangklemmen :flushed:
Het koelwater loopt er inderdaad vrolijk onderuit als je bovenin iets erin gooit, hopelijk iets sufs als een losgeschoten koelslang-klem...fingers crossed. Maar misschien drukt motorcompressie langs de koppakking en drukt die telkens koelslangen los, who knows..
De bekende kunststof originele koelslang kan het niet zijn, want die heeft de A2 dokter vorig jaar netjes vervangen, naast beide voorste draagarmen.
Ook is het jaar daarvoor de thermostaat al eens vervangen, dus dat zal het allemaal niet zo snel zijn.
Ben benieuwd.
Gelukkig startte de motor wel en draaide netjes rond, dus ik heb de gok maar genomen..
Ik zal jullie verder op de hoogte houden van het BAD avontuur ;-)

Re: Audi A2 1.6 FSI 2004 Colour Storm

Geplaatst: 26 jul 2024, 19:57
door DED@2
Mooi! En gefeliciteerd! 🙌 in ieder geval weer een A2 gered en terecht gekomen bij een liefhebber. Ik vond de prijs ook vrij fors voor een A2FSI met onbekende oorzaak van gebreken. Aan de andere kant als je de tijd en kunde hebt dan is het een mooie gelegenheid.

Grtz

Re: Audi A2 1.6 FSI 2004 Colour Storm

Geplaatst: 26 jul 2024, 21:31
door Paulus
We lezen graag het verdere avontuur. Een gedurfde aankoop en hopelijk valt het mee.
Misschien de Pro-boost software overwegen?
Dan gaat de bedrijfstemperatuur een stuk naar beneden.

Re: Audi A2 1.6 FSI 2004 Colour Storm

Geplaatst: 26 jul 2024, 21:43
door Airspeed
Die Proboost software zit nu ook in m´n rode en misschien tzt wel een goed idee om dat eens over te zetten als-ie weer kan rijden zonder waterverlies. Oversteken van de ecu is zo gedaan (als je het één keer al eerder gedaan hebt ;-))
Thanks!